پیام ریاست دانشکده

 | تاریخ ارسال: 1398/8/13 | 

سلام - بعنوان رئیس وقت دانشکده مهندسی نساجی از طرف خود و کلیه اعضاء  محترم هیئت علمی و کارکنان خدوم دانشکده  مهندسی نساجی  ورود شما عزیزان را به سایت دانشکده خوشامد  می گویم و به استحضار  شما بزرگواران می رسانم که دانشکده مهندسی نساجی  دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) جزء پنج  دانشکده اولیه  این دانشگاه می باشد که تا کنون بیش از۲۴۷۱ نفر در مقطع کارشناسی (لیسانس) ، ۱۱۶۲ نفر در مقطع کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) و ۱۴۹ نفر در مقطع دکتری تربیت کرده و از این بابت سهم بسزائی در ارتقاء صنعت نساجی  و جامعه متخصصین کشور ایفا نموده است. فارغ التحصیل  دکتری این دانشکده  عمدتاً در دانشگاههای دولتی و مراکز تحقیقاتی کشور مشغول بکار گشته و بخشی  از این عزیزان  نیز در دانشگاه های مختلف دنیا مشغول به تحصیل و تحقیق هستند .عده ای  دیگر نیز در صنعت کشور مشغول نقش آفرینی هستند.
برای اینجانب  موجب امتنان است که در معیت همکاران فرهیخته دانشکده که از اساتید بنام حوزه های مختلف این صنعت می باشند، در زمینه های مختلف  اموزشی و تحقیقاتی و پروژه های صنعتی همکاری می نمایم.  فعالیتها و تجربیات ارزشمند  دانشکده در چهار  زمینه تخصصی "تکنولوژی نساجی و منسوجات صنعتی " ، "شیمی نساجی و علوم الیاف " ، "پوشاک و مدیریت نساجی " و" نانو فناوری " ، تحت هدایت اساتید سخت کوش  دانشکده در حال انجام می باشد. همچنین مرکز تحقیقات مواد و فناوری های پیشرفته در نساجی که وابسته به دانشکده مهندسی نساجی  می باشد  با جذب پروژه های صنعتی و همکاری با دستگاههای اجرایی نقش مهمی در تداوم همکاری ارتباط با صنعت این دانشکده دارد. این دانشکده دارای بالاترین آمار دستاوردهای پژوهشی در بین سایر دانشکده‌های مهندسی نساجی در سطح کشور نیز می‌باشد.
همکاران توانمند و پر تلاش من در دانشکده بر این باورند که یکی از مهمترین وظایف همیشگی انان مهـمترین  کمک به رشد و بارور شدن سازندگان فرداست ، از اینرو با توان قوا همگی در کنـار شـما هستیم  تا شور تحصیل و گرمی تلاش شما را پر ثمر تر گردانیم .  
امیدوارم با پیوستن شما به جمع گرم و صمیمی ما در دانشکده مهندسی نساجی  دانشگاه صنعتی امیرکبیر ،  شاهد افزایش و غنای بیشتر فعالیت های دانشکده  در عرصه رقابتهای مختلف علمی دانشکده باشیم. 
برای شما در طول دوران تحصیل  در کلیه فعالیتهای علمی  آرزوی توفیق روزافزون دارم.
مجید جوهری